Drukuj

Serwis i sprzedaż oprogramowanie firmy Insert

Firma powstała w 2002 roku - od początku zorientowana na świadczenie usług informatycznych wspierających działalność biznesową małych i średnich klientów o różnych profilach działalności.


Doświadczenie, wiedza oraz szeroka oferta sprzętowa umożliwia tworzenie i realizacje projektów dokładnie odpowiadających potrzebom firm a jednocześnie na tyle elastycznym aby wraz z ich rozwojem zapewnić odpowiedni poziom wydajności i bezpieczeństwa funkcjonującym systemom.


Od początku istnienia współpracujemy z wrocławską firmą InsERT, producentem najpopularniejszego programu sprzedażowo-magazynowego Subiekt oraz całej gamy programów wspierających funkcjonowanie firm i biur rachunkowych.


Z roku na rok nabraliśmy doświadczenia dbając o rozwój, uczestniczymy systematycznie w szkoleniach,  poszerzamy ofertę dostępnych rozwiązań sprzętowych poprzez współpracę z największymi dystrybutorami sprzętu w Polsce i Europie.


Przez ponad 15 lat działalności stworzyliśmy dziesiątki dodatkowych modułów, zestawień, wzorów wydruku oraz wspieraliśmy wiele wdrożeń programów InsERT-u.


Jeśli szukasz oprogramowania dla swojej firmy, a nie jesteś pewny czy programy InsERTu spełnią Twoje oczekiwania skorzystaj z naszej wiedzy.


Z poważaniem

Grzegorz Markiewicz

 


 
 

Przykładowe kasy i drukarki fiskalne